Відкрите занятт. Підготовка та проведення конференції з презентації віртуального підприємства

Від Андрущенко О. А. on 22 March, 2018 Колегам на допомогу 928 Перегляди

Сьогодні на заняття ми продовжуємо ознайомитися з можливостями електронної комерції, яка надає необмежені можливості для ведення електронної економічної діяльності.

Тема заняття: «Підготовка та проведення конференції з презентації віртуального підприємства».

Мета заняття: Ознайомлення з поняттям віртуального підприємства; вчити визначити класи віртуальних підприємств та їх типів; сформувати розуміння визначити напрями діяльності віртуальної організації робочої групи та життєвий цикл віртуального підприємства.

Широке застосування ІКТ привело до того, що витрати на подолання географічної відстані замінюються на витрати організації ефективного мережевого доступу. У сучасних умовах поширення ІКТ надає потенційну можливість об'єднання всіх суб'єктів господарської діяльності в єдиний інформаційний простір.

Потенційні можливості економії витрат від віртуалізації економічної діяльності підприємств зростають при розвантаженні бізнес-процесів організацій також на тих ринках, де довгий ланцюжок постачань і використання ІКТ дає можливість підприємствам скоротити кількість посередників при укладенні та виконанні угод. У віртуальних організаціях витрати скорочуються на 10-25%.

Фото

Головне
Адреса для завантаження

Стежити за подіями