Блог

Олімпіада з інформатики і КТ

Олімпіада з інформатики і КТ

інформатика і кт олімпіада

Опубліковано 2 March, 2020 Від Андрущенко О. А.

27 лютого 2020р. у Технолого-економічному коледжі БНАУ відбулася олімпіада з дисципліни “ Інформатики і КТ” . Від відділення інформаційних технологій у конкурсі взяли участь: студенти груп ІДП-21 і ІДП-22. Вітаємо переможців! І місце Гітченко Євгеній - ІДП-21 ІІ місце Котляр Тимофій - ІДП-21 ІІІ місце розділили студенти Салащенко Роман та Антоновський Данііл - ІДП-22 Бажаємо нових успіхів, натхнення та подальших перемог!
Практика з інформатики та комп'ютерної техніки

Практика з інформатики та комп'ютерної техніки

informatika praktika

Опубліковано 4 February, 2020 Від Андрущенко О. А.

Студенти групи ІДП 22 Технолого-економічного коледжу БНАУ проходять навчальну практику з інформатики та комп'ютерної техніки на набуття робітничої професії "Оператор комп'ютерного набору" разом із наставниками викладачами інформаційних дисциплін Матусевич О. В. та Андрущенко О. А.. Неймовірно цікаво і продуктивно ми відпрацьовуємо все, що вивчили протягом 1.5 років.
Відкритий захист курсових робіт!

Відкритий захист курсових робіт!

алгоритмізація та програмування захист курсових робіт

Опубліковано 5 December, 2019 Від Андрущенко О. А.

03-04 грудня 2019 р. на відділенні інформаційних технологій в Технолого-економічному коледжі Білоцерківського НАУ відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Основи алгоритмізації та програмування». Студенти груп ІДП-31, ІДП-32 продемонстрували вміння та навички створення інформаційно-пошукових систем.  Студенти яскраво презентували свої роботи по створенню програм в об'єктно-орієнтованому середовищі Delphi.
Захист творчих проетів студентів інформаційних технологій

Захист творчих проетів студентів інформаційних технологій

No tags added.

Опубліковано 26 November, 2019 Від Андрущенко О. А.

26 листопада  в групах ІДП-21 та ІДП-22 пройшов захист творчих проектів. Студенти захищали свої проект перед одногрупниками, демонстрували виготовлений виріб. Робили маркетингове дослідження виготовленого виробу. Дногрупники висловлювали свою думку про якість та доцільність виконання представлених проектів. Пізнавально, неперевершено, захоплювально, емоційно, корисно!!! Всі творчі!!! Всі активні!!!!
Кращий студент коледжу

Кращий студент коледжу

день студента студент року

Опубліковано 21 November, 2019 Від Андрущенко О. А.

Яскраво пройшло святкування Дня студента 20.11.2019р. в Технолого-економічному коледжі БНАУ. Відбувся конкурс "Кращий студент коледжу". Студент групи ІДП-32 відділення інформаційних технологій Багінський Вадим нагороджений дипломом за "Кращий науковий проект". Вітаємо і пишаємось нашим інтелектуалом! Бажаємо творчих успіхів!!!
  • Сторінка 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3

Стежити за подіями