Допомога

No category

 1.   "Інформаційні технології" задумано як спеціалізований ресурс призначений для викладачів, співавтором якого може бути кожен з Вас. Всі матеріали та статті при створенні мають свого автора.
  Як це робиться?
    Зареєстровані користувачі можуть публікувати матеріали, створюючи статті, тестові матеріали. Зареєструватись можна на сторінці реєстрації. Основним типом матеріалів є стаття. Розробки занять, сценарії, практичні роботи, тестові матеріали.
    Додаємо обираючи категорію та справа натискаємо "Додати публікацію".
   При створенні матеріалу обов’язково заповніть поле "Назва" - назва статті та "Текст" - опис матеріалу.

  • Для того, щоб приєднати файл натисніть напис "Вибрати".
  • Відкриється вікно, в якому оберіть файл зі свого комп’ютера і натисніть "Открыть". Почекайте, поки файл приєднається до матеріалу.
  • Натисніть кнопку "Зберегти" внизу сторінки.

  Не бійтесь помилитися. При потребі адміністратор відкоректує тип матеріалу.
  Потужна платформа, яка дозволить розвивати та вдосконалювати проект.
  Наш сайт має комп’ютерне спрямування, оскільки адміністратор працює викладачем комп’ютерних дисциплін і сайт наповнюється в першу чергу власними розробками та раніше зібраними матеріалами.

 2. Короткий опис про автора і посилання на сторінку Автора.

Про сайт

 1. Складно зараз знайти людину, яка не могла похвалитися Інтернетом. Все, від малого до великого, кожен день гуляють по його просторах. Цілі в різному, хтось активно користується соціальними мережами, хтось шукає нову інформацію або просто займається Інтернет-серфінгом, а хтось з його допомогою знаходить шлях до самовираження.
  Для певної категорії людей створення сайту є способом залучення нових клієнтів, для іншої створення сайту, способу підвищення свого престижу.
  Сайт потрібен усім. Хтось скаже, що це не так, але я не погоджусь - створення сайту принесе користь і збільшить прибутки та престиж, як адвокат, так і майстер по ремонту холодильників, приватному перукарю чи таксісту. Вважаю також, що сайт потрібен усім, без виключення, компаніям і підприємствам.
  Отже, визначившись у своєму бажанні мати свій сайт, я почала розробляти сайт.

 2. Взяла листок паперу і почала записувати підряд все, що приходило в голову як відповідь на питання "Навіщо мені сайт? Що я хочу представити світові через сайт? Що я можу дати відвідувачам сайта, що вони там знайдуть для себе? Чим я планую заповнити сайт, що там буде розміщуватися?".
  Проаналізувала цей список. Розбила на пункти та групи: Сторони взаємодії, Студентам, Колегам на допомогу, Мої напрацювання і т.д. Вибрала  доменне ім’я та потрібну площадку, яка користується популярністю і у якої є технічна підтримка. Далі перейшла до етапу створення  зовнішнього вигляду сайту. Заповнила дані загального характеру: назву сайту, контактні дані, посилання на акаунти в соцмережах і т.ін. Та почала наповнювати контент інформацією.
  І ось у мене заключний етап – публікація сайта.
  Надіюсь, що інформація на сторінках мого сайту комусь допоможе в підготовці до заняття. А я систематизую набутий досвід своєї роботи та ознайомлю Вас з творчими роботами своїх студентів.

Авторам

 1. Зареєструйтеся, щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли, публікувати власні матеріали. Матеріали, розміщені на сайті, стають у пригоді при підготовці до заняття та позакласних заходів. Щире спасибі всім, хто радо ділиться досвідом. 

Стежити за подіями